WhatsApp çöktü mü? Dünya çapında WhatsApp'a erişimde sorun yaşanıyor! Bakan Yardımcısı Sayan'ın Açıklaması

Dünya çapında iki milyardan fazla kullanıcısı bulunan WhatsApp'ın mobil ve masaüstü uygulamalarına erişimde uzun süredir sorunlar yaşanıyor. Meta'nın sahibi olduğu ve bünyesinde Facebook, Instagram ve Messenger'ın da bulunduğu mesajlaşma uygulaması WhatsApp hizmetlerinde dünya çapında sorunlar yaşandığı iddia edildi.

Yaklaşık bir saatlik kesintinin ardından WhatsApp hizmeti normale döndü.

“KÜRESEL BİR HİZMET KESİNTİSİ”

Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, sosyal medyadan bir açıklama yaptı: “Ulusal Siber Olaylara Müdahale Merkezimiz @TRCert tarafından WhatsApp hizmetlerinde küresel bir kesinti rapor edilmiştir. Ekiplerimiz süreci takip etmektedir.
Yerli ve milli uygulamalarımızla vatandaşlarımız kesintisiz iletişim kurmaya devam edebiliyor. “Mesaj gönderilemiyor ve web uygulamasına erişilemiyor.”

Bu içerik Metin Yamaner tarafından yayınlanmıştır.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Şanlıurfa'da otogarda silahlı çatışma!  Ölü ve yaralılar varŞanlıurfa'da otogarda silahlı çatışma! Ölü ve yaralılar var
İmza töreninde kan döküldü!  CHP yönetim kurulu üyesine saldırı, 76İmza töreninde kan döküldü! CHP yönetim kurulu üyesine saldırı, 76
Erzincan maden faciasıyla ilgili yeni gelişme!  Bir kişinin cansız bedeni 53 gün sonra bulunduErzincan maden faciasıyla ilgili yeni gelişme! Bir kişinin cansız bedeni 53 gün sonra bulundu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir