Hayatta kalan Yaman Keleş'e cinsellikle ilgili utanç verici soru! Ne diyeceğini bilmiyordu

Survivor yarışmasında adadaki yaşam da sorgulanıyor. Daha önce cinsellikle ilgili soruyu yanıtlayan Acun Ilıcalı, “İnsanın zihninde bu tür konularda gerçekleştiremeyeceği bir ortam oluştuğunda vücut kapanır. Aslında kadın da erkek de başka yerlerde kalır” dedi.

Yaman Keleş, Survivor All Star 2024 yarışmasında dikkat çeken isimler arasında yer aldı. Yarışmadan elenen Yaman yayına katıldı. Acun Ilıcalı'ya sorulan cinsellik sorusunun benzeri bir soru Yaman'a da soruldu.

“BU ÇOK KÖTÜ”

Sosyal medya fenomeni Canbequit, mastürbasyon hakkında soru sorulduğunda ne diyeceğini bilemedi. Fenomen ısrarla “Nasıl? Ormana gidip yapacağım” deyince Yaman utanarak, “İstersen yaparsın, aklıma gelmez. Burası çok kötü bir adam. ” , tuhaf şeyler soruyorum.”

Sosyal medya fenomeni Canbequit, Dominik'te yarışmacıların yemeklerine hap koyduğunu söyleyince Yaman, haberinin olmadığını söyledi.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Kardeşinin de oyuncu olduğu ortaya çıktı!  Fenomen diziye girdi Kardeşinin de oyuncu olduğu ortaya çıktı! Fenomen diziye girdi
Hakan Hatipoğlu'ndan Yunus Emre'den muhteşem paylaşım! "Çok yanlış"Hakan Hatipoğlu'ndan Yunus Emre'den muhteşem paylaşım! “Çok yanlış”
Bu yüzden boşandığı söylendi!  Aşkın ilk karesi geldiBu yüzden boşandığı söylendi! Aşkın ilk karesi geldi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir