Fanis, Nefise'ye: 'Yunanistan'da buluşalım' dedi… O da itiraf etti: “Bu adama aşığım, ona hayran olduğumu hissediyorum.”

Geçtiğimiz haftalarda finalleri canlı yayınlanan Survivor All Star'da ikinci olan Nefise Karatay, Yunan takımının favori yarışmacılarından Fanis'e olan aşkını ilan etti.

Nephise, Phanis'ten bahsederken çok mutluydu. Başarılı isim şu ifadeleri kullandı:

“Aman Tanrım aşkım, o çocuğa ölüyorum, onun soğukluğu, sarkık omuzları, erkeksi hareketleri beni o kadar çekiyor ki, inanılmaz yakışıklı bu çocuğu, karizmasının ayrı bir yeri var Fanis'in. Umarım şampiyon olur, her zaman mavi takımda yer alır ve Fanis'le iletişim halinde olmak isterim.”

Fanis, Nefise'ye “Hayatımda kimse yok” dese de onun Xrysa Xatzigeorgiou ile samimi görüntüleri sıradanlaştı.

NEFİSE66666

“HAYATIMDA KİMSE YOK”

Yarışmanın finalisti Nefise Karatay, modacı Pınar Kerimoğlu'nun YouTube kanalına konuk oldu.

Survivor Yunanistan yarışmacısı Fanis'e aşkını ilan eden Nefise, programdaki son gelişmeleri anlattı.

NEFİSE444

Fanis'e olan duygularını bir kez daha vurgulayan Nefise, şunları söyledi: “Artık aileye katıldım. Annesi ve kız kardeşi beni arıyor, Yunanistan'a gideceğim. Fanis'in yarışmada başka biriyle aşk yaşadığı haberi geldi. Kendisi hakkında şu soruyu sordu: “Bunları kamera karşısında söyleyemem çünkü kendisi yarışmanın içinde. “Ama hayatımda kimse yok. Lütfen Yunanistan'da buluşalım” dedi. “Finale gidemem ama aşkımı haykırarak Yunanistan'a gideceğim. Bu çocuğa aşığım.”

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Tutuklanırken kendiyle dalga geçiyordu ama serbest bırakıldığında sevinçten çığlık attı! Tutuklanırken kendiyle dalga geçiyordu ama serbest bırakıldığında sevinçten çığlık attı! “Kızından daha mutluydu.”
Gamze Özçelik'in ne zaman evlendiği merak konusu oldu!  Uğur Pektaş son halini paylaştıGamze Özçelik'in ne zaman evlendiği merak konusu oldu! Uğur Pektaş son halini paylaştı
Doğayla iç içe küçük bir evde yaşıyor!  İşte onun eviDoğayla iç içe küçük bir evde yaşıyor! İşte onun evi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir